Ne veltui Gigi kadaise viename interviu prisipažino, jog pirmiausia pamilo Zayno fizinį pavidalą, o tik vėliau vidų! O juk kai kuriais atvejais būna priešingai tiesa? Na, bet šį kartą mes ne apie Zayno asmeninius santykius.

Interneto platybėse staiga pradėjo sklisti kalbos apie tikrų tikriausią Zayno brolį - dvynį, kuris, tiesa, nėra susietas kraujo ryšiais su įžymybe. Tai izraelietis Arielbenas Attaras, kuris yra toks panašus į Zayną, jog neįmanoma atsižiūrėti. Kone identiški veido bruožai, panašūs plaukai, sportiškos kūno formos... Tiesa, daugelis jaunųjų damų, išvydusios Zayno antrininką, teigia, jog modeliu dirbantis vaikinas yra kone 100 kartų karštesnis!

Žinoma, vaikinas labai puoselėja savo išvaizdą - rūpinasi odos, plaukų sveikata ir lieja devintą prakaitą, jog būtų įvertintas pasaulinio garso modelių agentūrų vadovų. Izraelyje gimęs bei augęs vaikinas šiuo metu keliauja po pasaulį ir bent jau kol kas jį lydi sėkmė - daugelis reklamos užsakovų ieško ryškių bruožų tamsiaplaukių modelių, todėl pasiūlymų fotografuotis ar dalyvauti reklamų filmavimuose jam kol kas netrūksta.

Padėsime tau įsitikinti, jog Arielbenas lygiai toks pats patrauklus kaip Zaynas, o gal net dar karštesnis!

Vampire MOD 😈 @ronimattes

A post shared by A R I E L B E N - A T T A R (@arielbenattar) on Nov 7, 2017 at 7:06am PST

My best or nah? 👇👇👇 @ronimattes

A post shared by A R I E L B E N - A T T A R (@arielbenattar) on Nov 2, 2017 at 9:35am PDT

Really miss the summer 🏖 Who else? 👇👇👇

A post shared by A R I E L B E N - A T T A R (@arielbenattar) on Dec 24, 2017 at 6:56am PST

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite