Galbūt todėl Reese vaikinų bei vyrų dėmesiu nesiskundė niekuomet. Septynis rimtus romanus per gyvenimą turėjusi aktorė šiuo metu gali didžiuotis trimis vaikais - sūnumis Jamesu, Deaconu bei dukra Ava.

Ava vakar šventė savo aštuonioliktą gimtadienį, tad prisiminimus apie maištingus paauglystės metus, kuomet plaukus marginosi ryškiai rožine spalva, mergina palieka praeityje. Šiuo metu ji tikra mamos, kai ši buvo jaunutė, kopija. Žiūrint į Avą negali patikėti, jog egzistuoja tokia stipri sąsaja tarp motinos ir dukters - tiek išvaizdos, tiek elgesio klausimu. Ava lygiai tokia pati drąsi bei gudri kaip ir jos mama, o stiliaus pojūtis jaunajai merginai, matyti, lavintas nuo mažų dienų. Pažvelkite, kaip įspūdingai Ava atrodė Holivude vykusiame filmo pristatyme!

Ava Witherspoon
Foto: Vida Press
Ava Witherspoon
Foto: Vida Press

Tai, jog ji iš akies traukta Reese, sugebės pamatyti ir pats nepastabiausias. Motiną ir dukrą sieja labai stiprus ryšys, o Ava Reese vadina savo geriausia drauge, su kuria kartu auga, tobulėja ir mokosi. Jaunėlė prisipažįsta, jog žvelgdama į mamos jaunystės nuotraukas ji įžvelgia tobulą eleganciją, todėl trokšta atkartoti mamos įvaizdį, pasirinkdama šviesių plaukų šukuoseną ir nepamiršdama raudono lūpdažio. Džiugu, jog garsi aktorė bei jos numylėtinė dukra viena kitą supranta iš pusės žodžio.

O Ava atrodo įspūdingai! Jei toliau spinduliuos pasitikėjimu savo jėgomis, tikėtina, kils labai aukštai. Nuostabi mergina, tiesa?

Ava Witherspoon
Foto: Vida Press
Ava Witherspoon su mama
Foto: Vida Press

Kitos Avos gyvenimo nuotrupos - Instagram tinkle:

baby blues

A post shared by Ava Phillippe (@avaphillippe) on May 26, 2017 at 11:20am PDT

(it was a good weekend)

A post shared by Ava Phillippe (@avaphillippe) on Mar 21, 2017 at 6:10pm PDT

playing with the exposure

A post shared by Ava Phillippe (@avaphillippe) on Jun 4, 2016 at 10:08am PDT