Sidabrinėmis detalėmis dekoruota juoda suknelė ir analogiški ilgaauliai - tokią aprangą Rihanna pasirinko vakarui mieste. Deja, gerbėjai, pamatę atlikėjos nuotraukas internete ėmė ūžti. Daugelis teigė, jog krūtinės sritį aptempianti suknelė Rihannai netinka, o turint tokias moteriškas kūno formas derėtų rinktis kiek kitokį drabužių ansamblį.

Rihanna
Foto: Vida Press
Rihanna
Foto: Vida Press

Visgi buvo ir kita gerbėjų pusė. Kai kurie teigė, jog Rihannai be galo tinka aukštai į kuodą sukelti plaukai bei kiek ryškesnis įvaizdis - juk šiuo metu gerbėjai buvo pratę žvaigždę viešumoje dažniau matyti ne su elegantiškais drabužiais, o su sportine apranga ar plataus megztinio bei kelnių duetu. Tiesa, visiems neįtiksi, tačiau Rihannos stiliaus nuodėmės aptariamos jau senokai. Stiliaus asai teigia, jog dabar, kai atlikėja priaugo dešimtį kilogramų, jai derėtų atsakingiau rinktis drabužius ir kiek kitaip pažvelgti į įvaizdį.

Kita vertus, tai atlikėjos gyvenimas ir kištis į jį nevalia. Jei Rihanna kuo puikiausiai jaučiasi taip puošdamasi, ar būtina kritikuoti jos stiliaus pasirinkimus?

Rihanna
Foto: Vida Press