Daugelis senovės genčių tikėjo, jog cukrinis mėnulis danguje praneša metą, kuomet sužydi žolė, medžiai bei gėlės ir pagaliau po šaltos žiemos ateina šventė, kuri siejasi su šiluma bei saule. Nors rausovojo mėnulio prognozės - vien teigiamos, kaip žinia, įvairiausi gamtos reiškiniai bei jų pokyčiai stipriai paveikia žmonių dvasinę ir net fizinę būseną. Neretai ne vien į gera.

Kai pakėlusi galvą prasisklaidžius debesims stebėsi cukrinį pilnaties mėnulį, žinok, jog būtent tris Zodiako ženklus šis ryškia spalva nusidažęs mėnulis paveiks stipriausiai. Galimi net nesėkmę atnešiantys netinkami sprendimai ar visiška apatija. O kartu... pokyčiai asmeniniuose ryšiuose, ypač santykiuose su mylimais žmonėmis.

LIŪTAS. Vieną Zodiako ženklą pirmoji metų pilnatis veiks ypatingai. Tai ganėtinai retai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiantys Liūtai. Jos - nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Ši pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Liūtai jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Liūtės atsikels tinkamai neišsimiegojusios ir nepailsėjusios. Norint apsisaugoti nuo šios ypatingosios saldžiosios pilnaties padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite