Avinas. Avino ženklo atstovės - dievinančios gerą, kokybišką ir TIKRAI BAUGŲ kiną. Paikoki amerikietiški siaubo filmai - ne joms. Šio Zodiako ženklo atstovėms skirtas filmas - Kiti („The Others“). Nors oficialiai nėra vien tik siaubo filmas, bet drebėti priverčiančių akimirkų jame tikrai nestinga. Šeima, kurios tėvas prieš keletą metų išvyko į kaimą, gyvena atokiame dvare. Šeimoje augantys vaikai serga keista liga, jų oda netoleruoja saulės šviesos, todėl namai visuomet skendi tamsoje. Kai namų šeimininkės tarnai nieko nesakę vieną dieną ją palieka, Nicole Kidman herojė nusisamdo naujus ir jau iš paties pirmo žvilgsnio įtartinai atrodančius tarnus. Su jų atėjimu name pradeda dėtis nepaaiškinami dalykai...

Jautis. Jaučiai taip pat skiria didžiulį dėmesį kokybei bei profesionalumui. Pats tinkamiausias stebėti siaubo filmas yra - Ragana (The Witch). 2015 m. geriausiu siaubo filmu pripažinta juosta įbaugins net drąsiausias. Ištremtas anglų ūkininkas kartu su žmona ir penkiais vaikais priverstas išvykti iš kolonijos į atokias žemes prie pat grėsmingo miško, kuriame slypi nežinomas blogis. Iš karto po jų atvykimo prasideda keisti ir keliantys nerimą dalykai –pasiutę gyvuliai, nudžiuvęs derlius, dingęs vienas iš vaikų, o kitas tarsi apsėstas blogosios dvasios.

Dvyniai. Šiuolaikinės siaubo juostos tave traukia labiausiai. Dievini mistinius elementus, todė tau patiks juosta „Pradink“ (Get Out). Vienas iš geriausių šiuolaikinių siaubo filmų, kuriame pinasi mistika, kraupūs elementai bei drama. Įtempto siužeto filmas prasideda nuo meilės istorijos - baltaodė gražuolė mergina susipažįsta su juodaodžiu vaikinu ir pakviečia savaitgalį aplankyti jos gimtinę bei tėvus. Juodaodis kiek jaudinasi prieš susipažįstąs su baltaodės merginos tėvais, jam smalsu, kaip šie priims į savo šeimos ratą. Atvykęs ten vaikinas pradeda matyti keistus dalykus, vykstančius aplink jį. Pamažu tiesa išaiškėja - pasirodo, jog lankoma šeima yra įkūrusi juodaodžių pardavimo amerikiečiams verslą, tad vaikiną taip pat trokšta parduoti kaip organų donorą. Vaikinas tikisi pasprukti nuo klastingosios šeimos, tačiau ar jam pavyks?

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite