Avinas: kava ir greitis

Avinai – vieni pačių aktyviausių Zodiako ženklų, jie nuolat ant kojų. Dėl to jie dažnai tampa kofemanais. Jie gali išgerti po keletą puodelių kavos namuose ir darbe, kad nuolat palaikytų tonusą ir neišsektų jų energija. Pasiutęs gyvenimo ritmas tiesiog neduoda laiko poilsiui, ir periodiškai reikia „pasikrauti“. Be to, Avinus galima pavadinti tikrais aštrių pojūčių mėgėjais. Pramogų parke užsiropšti ant paties aukščiausio ir pavojingiausio amerikietiško kalnelio jiems įprasta.

Jautis: maistas

Jaučiai – tikri mėgėjai skaniai pavalgyti, o apetito jiems gali pavydėti kiekvienas. Jie moka mėgautis maistu tiek kompanijoje, tiek vieni. Jeigu atsidūrei pasimatyme su vaikinu, kuris nusimano apie visus delikatesus ar yra pasirengęs entuziastingai papasakoti skaniausio pyrago receptą, labiausiai tikėtina, kad prieš tave jaučio ženklo atstovas. Savo jausmus ir blogą nuotaiką jaučiai taip pat yra linkę „suvalgyti“. Nekontroliuojamai ryjant skanėstus tiek per šventes, tiek per nutrūkusius santykius galima pamatyt tik jaučius.

Dvyniai: socialiniai tinklai

Šis Zodiako ženklas gali tapti priklausomas nuo socialinių tinklų dėl nuolatinio proto alkio. Internete jie gali bendrauti su daugybe žmonių bet kokiomis temomis. Dvyniai iš prigimties komunikabilūs ir draugiški, o taip pat nepastovūs, dėl to internetas jiems tampa didžiausia priklausomybe.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite