Avinas

Ruduo – puikus metas nukreipti dėmesį į saviraiškos ir kūrybos sritis. Šiuo laikotarpiu Visata jus ypatingai palaikys generuojant nestandartines idėjas. Nuo rugsėjo vidurio palankus metas papuošti savo namų erdvę – taip bus puoselėjami ir vidiniai namai, vidinis jausmų pasaulis, sustiprės laimės jausmas.

Jautis

Rudenį palankiai aktyvinasi kelionių sritis. Jei pasinaudosite Visatos palaikymu ir išvyksite bent trumpam arba tiesiog pakeliausite Lietuvos teritorijoje, patirsite daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje galimi nesklandumai santykių srityje. Tuo laikotarpiu reikėtų nepriimti rimtų sprendimų, nes nuo spalio mėnesio santykių sritis harmonizuosis.

Dvyniai

Periodas nuo rugpjūčio 15 d. iki lapkričio 15 d. palankus skirti dėmesį kūnui ir sielai: palepinti save skaniais patiekalais, pasakiškais masažais, įdomiais seminarais, renginiais, džiuginančiais pirkiniais ir pan. Minėtu periodu energijos bus daugiau negu įprastai, todėl tai geras metas entuziastingai atlikti norimus darbus, o Visata pasirūpins, kad įdėtos pastangos atneštų geresnių rezultatų negu įprastai.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite