Avinas.Pagerės santykiai su broliais ir seserimis, kaimynais ir giminaičiais. Ims plėstis horizontas, padaugės ateities planų. Imsi suvokti, kad kliūtys ir apribojimai yra ne išoriniai, primesti aplinkos, o labiau vidiniai. Stiprės pasitikėjimas savimi, tai padės tau jaustis nugalėtoja ir mąstyti iš nugalėtojo perspektyvos. Tapsi pakantesnė ir dosnesnė aplinkiniam pasauliui. Gyventi bus gera.

Jautis. Nauja informacija ar netikėta žinia gali paskatinti kolegas peržvelgti dokumentus, įrašus. Neprašyk pagalbos – iki kitos savaitės aplinkinių reakcijos bus nenuspėjamos. Susisiek su seniai matytu draugu – emocinė parama dabar tikrai pravers. Artimiausiomis savaitėmis daugelis Svarstyklių pajus stiprų troškimą atnaujinti nutrūkusią draugystę, susirasti seniai matytus bičiulius.

Dvyniai. Šį savaitgalį trikdys emocijos – bus sunku jas suvokti, sunku joms nepasiduoti... Svarbius reikalus darbe sutvarkyk pats, nesitikėk, kad tai atliks kolegos. Pajusi fizinės energijos antplūdį, aplinkinius žavės tavo gyvybingumas, pasitikėjimas savimi. Vėžiai galiausiai susirūpins sveikata – apgalvos mitybą, pradės sportuoti.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite