Avinas.Švarink savo aplinką. Puikus metas atsikratyti nereikalingų daiktų, kruopščiai susitvarkyti namus ir iš savo gyvenimo išmesti tai, kas tave vargina ir kuria tau slogią nuotaiką. Todėl padaryk savo sielai „generalinį tvarkymą“ ir pagalvok, kokie žmonės tave verčia jaustis nejaukiai arba elgiasi su tavimi nesąžiningai.

Jautis. Jaučio ženklo atstovių laukia karštas savaitgalis. Tavyje degs labai karšta ugnis ir tau patariama ja pasinaudoti siekiant savo tikslų. Nusipirk seniai patikusį drabužį ir kokiame nors savaitgalio vakarėlyje ar kitame renginyje išdidžiai pademonstruok, kaip jis tau tinka. Imkis iniciatyvos ir naujam gyvenimui prikelk kokį merdėjantį projektą.

Dvyniai. Dvynių ženklo atstovės, kurios paprastai gyvenimu žengia stabiliai ir užtikrintai, šį savaitgalį gali pajusti vidinį energijos užtaisą. Tikėtina, kad jausiesi taip, lyg žemė po tavo kojomis būtų įkaitusi iki raudonumo, ir tau reikia bėgti ir nesustoti, kad nenusidegintum. Jausiesi dar labiau nepriklausoma ir savarankiška, nei paprastai, tad pasinaudok šiuo jausmu.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite