Ryškūs auskarai atgaivina įvaizdį ir suteikia pavasariškos energijos, tačiau būtina žinoti, kokius auskarus rinktis - juk trokštame būti madingiausios! Ilgai ieškoti sezono trokštamiausių neteko - garsios įžymybės jau demonstruoja madingiausius aksesuarus tiek ant raudonojo kilimo, tiek ant podiumo.

Praėjusiais metais visos merginos tiesiog ėjo iš proto dėl apvalių, dar kitaip lankais vadinamų auskarų, kurie įvaizdį paversdavo šiuolaikiškai patraukliu. Šiais metais apvaliuosius gražuolius išstumia pastaraisiais sezonais užmiršti ryškūs, masyvūs, šilko medžiagas primenančiais motyvais dekoruoti auskarai su kutais. Būtent jais įžymybės gražina įvaizdį.

Shay Mitchell
Foto: Vida Press

Nuo trumpučių dekoruotų metalu, geometrinėmis figūromis, segiukais iki siekiančių pečius - auskarų dydį gali pasirinkti pati pagal savo poreikius. Atmink, jog net ir renkantis tokį iš pažiūros ganėtinai elementarų aksesuarą, būtina žinoti kelias svarbias taisykles: rinksi veido formą bei odos atspalvį atitinkančius auskarus, kurie tavo įvaizdį ne pablogintų, o pagerintų.

Kaia Gerber
Foto: Vida Press

Na ką, naujieną sužinojai, o dabar pirmyn įskibus geriausiai draugei į parankę ieškoti naujų auskarų! Juk pavasarį taip norisi suspindėti.

Gigi Hadid
Foto: Vida Press

Dar daugiau idėjų pavasario stilingiausiems:

What a beautiful smile. 😁😄😃😀😆

A post shared by Intrinsic Flair by Kelly G (@intrinsic.flair) on Sep 21, 2017 at 12:14pm PDT