Selena vilki karščiausią šiuo metu instagramerių aprangos detalę - vadinamąjį pixie coat, kuris išsiskiria švelnia, avies kailį imituojančia medžiaga. Iš tiesų pixie coat gali būti pagamintas iš tikrojo avies kailio, tačiau jei esi prisiekusi kovotoja už gyvūnų teises, vargu ar rinksiesi pastarąjį variantą.

Kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas - sintetinės medžiagos švarkelis, kuris puikiai tiks atšilus, tačiau dar nepasirodžius vasariškiems orams. Šis švarkas okupuoja socialinę mediją taip staigiai, jog stiliui neabejingos merginos internetu siunčiasi jį iš tolimiausių pasaulio kampelių. Tiesa, panašų švarką galima įsigyti ir mūsų šalies parduotuvėse, paprasčiausiai reikia skirti laiko bei pastangų ieškant identiško aprangos elemento.

Raudona spalva - ateinančio sezono viena favoričių, tad nenuostabu, jog pixie švarkelio pasirinkimas pavasarį turi būti ryškus! Blankesnių atspalvių mylėtojos gali rinktis ir kreminio, žydro, geltono atspalvio švarkus, kurie kuo puikiausiai papildys sportinį ar laisvalaikio stilių.

Pixie švarkeliu jau pasipuošė ne tik Selena, bet ir modeliai Kendall Jenner, Bella Hadid bei daugybę socialiniuose tinkluose aktyvių merginų. Gal verta peržvelgti savo pavasarinį garderobą ir jį papildyti?

Year of The ❤️

A post shared by Sara Rossein (@seraroses) on Feb 16, 2018 at 3:12pm PST

💌

A post shared by @ sahar.luna on Feb 17, 2018 at 12:06pm PST

Did I mention I like red?

A post shared by Kelsey Stiegman (@klstieg) on Feb 13, 2018 at 5:07pm PST

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite