Žingsniai. Vaikino žingsniai itin dideli, o tavo maži it japonių? Gali būti, jog jums visai ne pakeliui, jei skiriasi jūsų žingsnių dydžiai. Ne veltui sakoma, jog poroje privaloma palaikyti vienas kitą ir žengti koja kojon. Dideli žingsniai simbolizuoja valdingumą, nuotykių troškimą, ryžtą, tačiau kartu ir atšiaurumą, nemokėjimą kurti darnių santykių. Štai mažesni žigsniai simbolizuoja vidinę ramybę, norą kurti artimus santykius, tačiau kartu ir nepasitikėjimą. Pamatuok jo žingnsius!

Balsas. Tikriausiai žinai, jog priešingybės traukia, tačiau psichologai nustatė, jog priešiškus balso tembrus turintiems asmenims - ne pakeliui. Jei esi skardžiabalsė, sunkiai sutarsti su tyleniu, o štai jei tavo balso tembras ramus, tolygus, tuomet laikui bėgant tave pradės erzinti garsus vaikino balsas. Jei tik susipažindama su vaikinu abejoji dėl to, būtinai atkreipk į tai dėmesį, mat balso tembras nusako ir mūsų vidines savybes, charakterio bruožus.

Jūsų išvaizda panaši. Žema kakta, aukštas ūgis, tamsūs plaukai, putlios lūpos, didoka nosis ir įvairiausi kiti vaikino išvaizdos elementai, kurie sutampa su tavaisiais, gali būti viena iš priežasčių jums būti kartu. Ne veltui teigiama, jog draugaujant poros išvaizda suvienodėja, tačiau stebuklų nebūna - mes dažnai intuityviai renkamės partnerius, kurie yra fiziškai į mus panašūs.

Sutampa jūsų arčiausiai rodomojo piršto esanti delno linija. Tai - širdies, jausmų bei meilės linija, kuri rodo tavo asmeninių santykių lemtį. Ji trumpa? Tai gali reikšti, jog tau nepatinka įspareigojimai, dievini laisvę ir neketini savęs varžyti. Ji ilgesnė? Vadinasi, esi pasiryžusi rimtiems santykiams, o santykiai be įsipareigojimų tavęs nevilioja. Todėl patartina prieš kuriant santykius su vaikinu - kokie jie bebūtų, įpareigojantys ar ne, pažvelgti į vaikino delną.

Apgamai. puikiausiai žinai, kurioje kūno ar veido vietoje turi apgamėlių. Pastebėk, kokiose vietose tavo simpatija turi apgamų. Jei ant veido, gali būti, jog jis labai mąslus, ganėtinai drovus, tačiau be galo ištikimas vaikinas. Ant rankos esantis apgamas simbolizuoja laisvumą, o štai jei apgamas yra ant nugaros, gali būti, jog vaikinas bus linkęs į neištikimybę. Ar sutampa su tavo turimais apgamėliais?