GYVENIMO SENTENCIJA (Life Sentence)

Jei esi prisiekusi Jaunųjų melagių žvaigždė, tuomet jau seniai laukei, kuomet pagrindinė serialo aktorė, jaunimo numylėtinė Lucy Hale vėl pasirodys kuriame nors seriale. Ir štai atėjo metas! Lucy šiais metais debiutuos vaidmeniu seriale Life Sentence. Trumpai apie serialą - pagrindinę heroję Stellą įkūnijanti Lucy vaidina mergina, kuri netikėtai sužino serganti sunkios formos vėžiu ir išgirsta kraupią diagnozę, jog gyventi jai liko ne tiek jau daug. Jaunoji mergina, iš pradžių šokiruota žinios, po gydymo kurso galiausiai informuojama, jog jai pavyko išgyti. Prasideda tikrasis gyvenimas! Tai be galo graži istorija, kurioje netrūks ašaroti verčiančių vietų bei, žinoma, romantikos elementų. Pirmoji serialo serija pasirodo 2018 m. kovo 7 d., lygiai tą pačią dieną, kuomet į eterį grįžta numylėtasis Riverdale serialas! Bus sunkoka pasirinkti, kurį stebėti pirma.

Fall in love with #LifeSentence, March 7 on The CW!

A post shared by Life Sentence (@cw_lifesentence) on Jan 8, 2018 at 12:45pm PST

GYVENIMAS PAGAL BIBLIJĄ (Living Biblically)

Dievinančioms skaniai pasijuokti šis serialas bus tai, ko seniai ieškojo. Aktorius Jay R. Ferguson įkūnija šeimos vyro, filmų scenaristo Chipo vaidmenį, kurį netikėtai sukrečia skaudi geriausio draugo mirtis. Nors šeimoje ir taip netrūksta įtampos elementų (Chipo gyvenimo moteris laukiasi), vyras nusprendžia pradėti gyvenimą iš naujo ir startuoja kaip naujas, šviežias žmogus - tai yra, asmuo, kuris gyvena pagal Biblijos įsakymus. Net ir toms, kurioms religija nėra prioritetas, serialas turėtų palikti įspūdį - puikiai parinkti aktoriai, komiškos, tačiau neretai ir dramatiškos situacijos - šis serialas talpins viską, kas geriausia. Pirmoji serialo serija: 2018 m. vasario 26 d.

#LivingBiblically premieres TONIGHT 9:30/8:30c!

A post shared by Living Biblically (@livingbiblicallycbs) on Feb 26, 2018 at 11:08am PST

GEROS MERGAITĖS (Good Girls)

Ieškai ko nors lengvo, skanaus, tačiau kartu ir skatinančio apmąstyti gyvenimiškąsias vertybes? Serialas Good Girls - kaip tik tau. Serialas pasakoja apie tris priemiestyje gyvenančias moteris, iš kurių dvi yra seserys. Rodos, moterims nieko gyvenime netrūksta - jos gali pasidžiaugti stabilumu, puikia sveikata, gerais draugais... Vis dėlto jų pasaulėlyje trūksta dinamikos ir veiksmo. Norėdamos įrodyti, jog gali daugiau ir trokšdamos azarto moterys nusprendžia apiplėšti vieną prekybos centrą. Kruopščiai suplanuotas apiplėšimas pavyksta, tačiau čia moterų nuotykiai nesibaigia, o tik prasideda! Visko neišpasakosime, pačioms pažiūrėti bus daug įdomiau. Tai galite padaryti jau dabar nes pirma serija pasirodė jau 2018 m. vasario 26 d.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite