SAUSIS. Pati pripažink - tiesiog tingi ieškoti vaikino. Vaikino paieškos, tavo nuomone, ilgai užtrunka, o kadangi esi užsiėmusi panelė, paprasčiausiai neturi tam laiko. Iš esmės si ta, kuri mano, jog be vaikino tau sekasi geriau. Juk su vaikinu - papildomos problemos. Iškyla klausimų, kur eiti, ką veikti, kas mokės už kavą ar panašūs nesklandumai. Tau to nereikia, tačiau kodėl vis pamąstai, kaip gera būtų būti su kažkuo? Tau būtina įdėti kažkiek pastangų ieškant savojo.

VASARIS. Nėra net ką pridurti - esi puiki mergina, tačiau būtent dėl to ir kenti nes esi pernelyg išranki. Nepainiok standartų – nereikia būti pernelyg išrankiai ir smulkmeniškai. Visi turime turėti savo standartus, jei jau kalbame apie susitikinėjimą su kitu žmogumi. Turi norėti vaikino, kuris yra mielas, protingas, pagarbiai su tavimi elgiasi ir kažkuo domisi. Tačiau tas žmogus tikrai neprivalo būti tam tikro ūgio, tam tikros plaukų spalvos, ar kažkokios konkrečios išvaizdos.

KOVAS. Tavo didžiausia bėda - nurašai potencialius kandidatus, nes jie neatitinka visų tavo punktų. Taigi, ką tik susipažinai su vaikinu ir praleidai su juo tris puikias valandas – jūs plepėjote, nevaldomai juokėtės, o gal net truputį paverkėte. Bet... jis žemo ūgio. O tu juk susitikinėji tik su aukštais! Tai nereiškia, kad neturėtum būti išranki. Būk išranki, neik su pirmu pasitaikiusiu. Bet ir nenurašyk puikaus žmogaus vien dėl to, kad jis neatitinka kažkokio nepagrįsto standarto, kurį tu sau susikūrei praeityje.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite