Psichopatas („Psycho“). Tai siaubo filmų klasika - Alfredo Hičkoko „Psycho“. Jauna mergina apšvarina firmą, kurioje dirbo, ir su pinigais stengiasi pabėgti kuo toliau nuo senojo savo gyvenimo. Apsistoti nakčiai ji pasirenka nedidelį pakelės viešbutį, kurio jaunasis šeimininkas iškart sutinka palaikyti atvykėlei kompaniją. Tačiau jis slepia daugybę paslapčių, viena jų - maniakiškas polinkis žudyti savo motelio svečius...

Prieglauda („The Orphranage“). Jauna moteris sukuria šeimą, įsivaikina sūnų ir persikelia gyventi į buvusius vaikų namus, kuriuose ji užaugo. Pati užaugusi neįgalių vaikų namuose, nusprendžia ją užauginusią organizaciją atgaivinti ir vėl įkurti vaikų su negalia globos namus. Tačiau tame pastate dedasi keisti dalykai: jos sūnus tikina, kad turi 5 nematomus draugus, tačiau Laura jo pasakojimais netiki. Kol vieną dieną pamato savo namuose keistą berniuką su kauke, o jos pačios sūnus paslaptingai pradingsta.

Kiti („The Others“) Nors oficialiai nėra vien tik siaubo filmas, bet drebėti priverčiančių akimirkų jame tikrai nestinga. Šeima, kurios tėvas prieš keletą metų išvyko į kaimą, gyvena atokiame dvare. Šeimoje augantys vaikai serga keista liga, jų oda netoleruoja saulės šviesos, todėl namai visuomet skendi tamsoje. Kai namų šeimininkės tarnai nieko nesakę vieną dieną ją palieka, Nicole Kidman herojė nusisamdo naujus ir jau iš paties pirmo žvilgsnio įtartinai atrodančius tarnus. Su jų atėjimu name pradeda dėtis nepaaiškinami dalykai...

Švytėjimas („The Shining“) Siaubo filmų klasika tituluojamas režisieriaus Stenlio Kubriko „Švytėjimas“ pasakoja apie amerikiečių šeimą, kuri vienai žiemai nusprendžia pasirūpinti mažu viešbučiu. Tačiau atvykus į tą viešbutį pradeda vykti keisti dalykai: telepatinių gebėjimų sūnus pradeda matyti keistas vizijas, o tėvas pradeda elgtis lyg apsėstas ir kelia pavojų savo šeimai

„Anabelė“ Tai siaubo filmas, bandantis pakartoti „Išvarymo“ sėkmę. Deja, šįkart tai vyksta ne itin sėkmingai, tačiau juokinga irgi nebus. Geras vyrukas Džonas savo mylimajai Mijai nusprendžia padovanoti išskirtinę dovaną. Mija kolekcionuoja lėles ir Džonui pavyksta surasti itin retą, nedidelio vaiko dydžio lėlę. Praėjus keletui dienų nutinka tragedija – į namus įsiveržia satanistinio kulto nariai. Siaubas ir kraujo klanai nėra vieninteliai dalykai, liekantys po satanistų apsilankymo.

„Stounhersto beprotnamis“ Iš tiesų tai mistinis trileris, bet ir siaubo mėgėjai neapsigaus jį pamatę. Filme pasakojama istorija, kaip į kalnų apsuptyje įsikūrusią psichiatrinę ligoninę atvyksta medicinos mokyklos abiturientas. Apžiūrinėdamas ligoninę vaikinas susipažįsta su paciente Eliza. Išskirtinio grožio ir jautrios sielos mergina nepaprastai sudomina būsimąjį gydytoją, tačiau atsisako su juo bendrauti. Ilgainiui ima aiškėti, kad paslaptingi ne tik beprotnamio pacientai, o ir pati įstaiga, kurios rūsiuose slepiama tai, kas visiems laikams pakeis tiek jaunojo medicinos absolvento, tiek visų kitų ligoninės gyventojų likimus.

Šėtono belaukiant („Devil's Due“) Laiminga jaunavedžių pora grįžta iš medaus mėnesio ir sužino, kad jie greitai turės kūdikį. Jaunoji šeima apsidžiaugia, ima intensyviai ruoštis vaikelio atėjimui į pasaulį, tačiau vyras pastebi, jog vis dažniau jo žmona elgiasi lyg apsėsta. Ar gali būti, kad jos įsčiose auga visai ne paprastas kūdikis?..

Ragana (The Witch). 2015 m. geriausiu siaubo filmu pripažinta juosta įbaugins net drąsiausias. Ištremtas anglų ūkininkas kartu su žmona ir penkiais vaikais priverstas išvykti iš kolonijos į atokias žemes prie pat grėsmingo miško, kuriame slypi nežinomas blogis. Iš karto po jų atvykimo prasideda keisti ir keliantys nerimą dalykai –pasiutę gyvuliai, nudžiuvęs derlius, dingęs vienas iš vaikų, o kitas tarsi apsėstas blogosios dvasios.

Išvarymas (The Conjuring) Tikrais faktais paremta siaubo juosta apie demonologų porą Edą ir Lorraine Warrenus, kurie kadaise iš tiesų realiai egzistavo ir dirbo aiškindamiesi paranormalius reiškinius. Nors ši demonologų pora per savo karjerą buvo regėjusi įvairiausių šiurpių nutikimų, Karolinos ir Rodžerio Peronų šeimos istorija buvo pati kraupiausia. Viskas prasideda nuo to, kai ši šeima persikrausto į apleistą namą. Labiausiai šiurpina tai, jog visa ši istorija kadaise vyko iš tiesų.

Mirties namai (Don't Breathe) Filmas pasakoja apie nuošaliame ir ištuštėjusiame mieste gyvenančią merginą Roki, kuri, trokšdama kuo greičiau pabėgti iš nykstančio miesto ir apsigyventi kitur nusprendžia apvogti aklo žmogaus namą. Kartu su kompanija mergina suorganizuoja plėšimą, tačiau net nenumano, jog aklas žmogus visai ne paliegęs ir nekaltas asmuo...