Niekas nežino, kas paskatino Robertą imtis tokių šukuosenos pokyčių, tačiau gerbėjos suskubo teigti, jog tokia šukuosenos kaita ne pats tinkamiausias išvaizdos eksperimentas. Merginų forume besidalinusios mintimis apie naują aktoriaus šukuoseną damos buvo negailestingos: Robertui tinka ilgesni plaukai, mat tokia šukuosena išryškina griežtą įžymybės smakro liniją ir padaro jį kur kas valiūkiškesniu.

Robertas Pattinsonas
Foto: Vida Press
Robertas Pattinsonas
Foto: Vida Press

Merginos pro akis nepraleido ir puikiai įžiūrimo nenudažyto odos lopinėlio galvos priekyje, o galbūt - nudažyto šviesia plaukų spalva. Spekuliavusios gana skeptiškai vertino tokį šukuosenos papuošimą ir teigė, jog jis tik be reikalo atkreipia dėmesį ir nesuteikia jokios naudos bendram įvaizdžiui. Visgi pats Robertas festivalio metu atrodė pasitikintis savimi ir nė kiek nesibaiminantis kritikos dėl pakeistos šukuosenos. Tiesa ta, jog vaikinai dažniausiai be baimės nusirėžia plaukus, o tai padarę nemaža dalis jaučiasi kur kas laisviau ir komfortiškiau - juk plaukus reikia rečiau plauti ir skirti mažiau dėmesio jų priežiūrai.

Greičiausia Roberto šukuosenų pokyčiai yra inspiruoti naujo vaidmens, tačiau vis dar mintyse neišgujančioms ilgaplaukio Edvardo iš Saulėlydžio vaizdo, teks atvaizdą tuoj pat ištrinti iš atminties. Tad kaip tau merginų iš viso pasaulio iškritikuota išvaizdos metamorfozė - gal nėra taip jau blogai?

Robertas Pattinsonas
Foto: Vida Press
Robertas Pattinsonas
Foto: Vida Press